Actvists Wanted! Kviečia Lietuvos Tolerantiško jaunimo asociacijos stovykla

Eitynės už lygybę – jau tapo tradicija ar vis dar kelią klausimus? „Fridays For Future“ – madinga naujovė Lietuvoje, ar žingsnis link pagaliau „į mūsų kiemą“ ateinančių iššūkių sprendimo? Kas sieja Baltijos kelią, skėčius Honkonge ir Tibeto vienuolius? Aktyvizmas!

Tolerantiško Jaunimo Asociacija, vienintelė Lietuvoje nevyriausybinė jaunimo organizacija dirbanti išskirtinai žmogaus teisių srityje, kviečia į tradicine tapusią vasaros stovyklą, vyksiančią 2019 m. rugpjūčio 29–31 d. Alytuje. 

Šiemet stovyklos akcentai – aktyvizmas ir bendruomenė. Gilinsimės į aktyvizmo virtuvę – kokia jo istorija, su kuo jis „valgomas“ ir, žinoma, kaip prabudinti aktyvistą savyje. Aiškinsimės kaip suderinti ribotus resursus ir likti ištikimiems savo idėjoms, kas kainuoja brangiau – kompromisai ar ryžtas dėl savo tikslų eiti net prieš vėją. Taip pat skirsime dėmesio „queer“ bendruomenei Lietuvoje – ar LGBTQ+  ir jų draugai pakankamai vieningi? Kokios pagrindinės skirtys egzistuoja bendruomenėje ir kaip skirtinga patirtis gali tapti stiprybe, padedančia pasiekti užsibrėžtus tikslus?

Posted in NAUJIENOS