Baltijos militaristinių technologijų susitikimas

2018 m. lapkričio 15–16 d. Vilniuje vyks pirmasis Baltijos šalyse tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit 2018“. Diskutuoti apie ateities kariuomenės poreikius ir vystyti bendrų produktų idėjas kviečiami NATO kariuomenių oficialūs atstovai, tarptautinės gynybos sektoriaus įmonės, investiciniai fondai, moksliniai tyrimų centrai ir technologijų startuoliai.

Pirmą kartą vyksiantis „Baltic Miltech Summit 2018“ siekia tapti renginiu, sudarančiu galimybes kariuomenės atstovams ir inovatyviems startuoliams burtis kartu ir vykdyti bendrus projektus, skirtus gynybos pramonei. Visuomenei daugiau dėmesio skiriant tyrimų ir plėtros fondams, universitetams, padidėjus prieigai prie įvairiapusės informacijos, išaugo inovacijų, išradimų ir patentų skaičius. Iki šiol dažniausiai pasaulį keičiančias inovacijas generavo kariuomenių tyrimų centrai, bet šiandien civilinės įmonės turi didžiulį potencialą pasiūlyti idėjas ir prototipus, tinkančius gynybos sektoriui.

Renginį sudarys:
B2B verslo susitikimai, kurių metu technologijų startuoliai gynybos pramonės sektoriaus įmonėms ir kariuomenių atstovams galės pristatyti savo produktus;
Konferencija su pranešėjais iš viso pasaulio, diskutuojančiais apie ateities kariuomenę;
Paroda, kurioje Baltijos šalių inovatyvios įmonės ir startuoliai galės demonstruoti savo produktus ir paslaugas.

Renginys yra nemokamas. Registraciją rasi čia.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Versli Lietuva.