Inovacijų dirbtuvės studentams

Visorių informacinių technologijų parkas ragina studentus teorines žinias pritaikyti praktikoje. Tokią galimybę suteikia inovacijų dirbtuvių programa. Inovacijų dirbtuvės yra skirtos įvairių studijų krypčių studentams, kurie nori teorines žinias, įgytas universitete, pritaikyti praktiškai, ieško temos kursiniam darbui, praktikos vietos, nori išmokti dirbti komandoje ir papildyti savo CV. Šį rudenį inovacijų dirbtuvės startuoja jau 14 kartą. Kviečiami dalyvauti įvairių specialybių studentai (bakalaurai ir magistrantai).

Inovacijų dirbtuvių tikslas – suburti universitetus, studentus ir verslo įmones bendriems iššūkiams spręsti. Programoje didžiausias dėmesys yra skiriamas studentui. Studentai kartu su įmonių atstovais dirba komandose ir ieško sprendimų, kaip patobulinti esamus produktus arba sukurti naujus.

Kaip vyksta inovacijų dirbtuvės?

Inovatyvios įmonės iškelia atvirus iššūkius studentams, o studentai renkasi patinkantį iššūkį ir susiburia į komandas. 2 mėnesius dirbama komandose, kurias sudaro 2–4 įvairių studijų krypčių studentai bei įmon…