ĮVYKO PIRMASIS ŠIAIS METAIS SAVIVALDYBĖS JAUNIMO REIKALŲ TARYBOS POSĖDIS

2015 m. vasario 9 dieną, pirmam šių metų posėdžiui susirinko savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Posėdžio metu jo dalyviai patvirtino ateinančių metų veiklos planą. Nors veiklos programa gali kisti priklausomai nuo aplinkybių pagrindinėmis temomis ateinantiems metams buvo pasirinktos jaunimo centrų ir jaunimo erdvių plėtros skatinimas, jaunimo verslumo ir sąvanorystės ugdymas.

Pirmasis Jaunimo reikalų tarybos posėdis

Posėdyje pakeistį jaunimo iniciatyvų programos nuostatai, suteikiant galimybę į finansavimą pretenduoti rajone veikiančioms atviroms jaunimo erdvėms

Kartu buvo sutarta, kad tik patvirtinus savivaldybės biudžetą startuos rajono jaunimo iniciatyvų programa, jai paraiškos bus teikiamos iki kovo 4 d. Kiek pakeistos jaunimo iniciatyvų programos nuostatos, suteikiant galimybę į jas paraiškas teikti rajone veikiančioms atviroms jaunimo erdvėms, jų veiklų skatinimui.

Susitikimui pirmininkavęs rajono meras Vitalijus Mitrofanovas akcentavo, kad rajone turi būti dedama daugiau pastangų užtikrinant pakankamą jaunimo užimtumą, gerinant po pamokinės veiklos galimybes toliau nuo rajono centro gyvenančiam jaunimui.
Susirinkime dalyvavusi rajono jaunimo reikalų koordinatorė Arnolda Ruškienė pristatė naujausius jaunimo politiką reglamentuojančių dokumentų pakeitimus, numatomus vykdyti tyrimus ir planus. Taip pat buvo aptarti ir jaunimo reikalų tarybos atstovų veiklos rezultatai bendradarbiaujant su rajono vietos veiklos grupe bei naujai įsikūrusia rajono nevyriausybinių organizacijų taryba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *