Jaunimo mainai apie meilę gyvūnams

Ieškomi 6 dalyviai į ES finansuojamus tarptautinius jaunimo mainus Stambulo mieste, Turkijoje 2018 m. spalio 1–10 d. Mylėti gyvūnus reiškia prisiimti atsakomybę, dalintis ir jausti empatiją. Jauni žmonės, kurių svarbi gyvenimo dalis yra gyvūnai yra sėkmingesnis, organizuotesni ir labiau bendradarbiaujantys. Domėjimaisi gyvūnais kelia sąmoningumą, domėjimąsi gyvūnų apsauga ir mažina jaunuolių žalingus įpročius, tokius kaip alkoholio vartojimas ar rūkymas.

Projekto tikslas „I Don’t Even Own a Cat“ yra ugdyti empatijos jausmą, meilę gyvūnams, atsakomybę ir rūpestingumą per įvairias veiklas su naminiais ir gatvės gyvūnais. Ugdyti jaunų žmonių pasitikėjimo savimi jausmą ir lyderystės įgūdžius, įtraukiant juos į socialines ir kultūrines veiklas.

Tarptautiniuose jaunimo mainuose „I Don’t Even Own a Cat“ dalyvaus 5 šalys: Lietuva, Turkija, Prancūzija, Makedonija, Austrija. Dalyvauti gali, jei tau 18–30 m. Projekto veiklos, maitinimas ir apgyvendinimas – nemokami. Kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 Eur.

Registruokis