JTBA ieško vidaus audito specialisto

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programas jaunimui „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“, ieško pastiprinimo komandai – vidaus audito specialisto. Tau artimos sąvokos – kokybės vadybos sistema, rizikų valdymas, vidaus audito planas, korekciniai veiksmai? Turi ankstesnės vidaus audito ar darbo su kokybės valdymo sistemomis patirties? Nebijote naujų iššūkių ir galimybių?  Panaudok prasmingai savo žinias, patirtį bei energiją, prisijunk prie komandos!

Tavo užduotis bus sistemingai ir visapusiškai vertinant rizikos valdymą ir vidaus kontrolę, padėti įgyvendinti veiklos tikslus bei teikti rekomendacijas. Svarbu, kad turėtum bent 1 metų darbo patirtį audito, buhalterinės apskaitos, finansų arba viešojo administravimo srityse. Ieškomas specialistas su aukštuoju išsilavinimu, lankstus ir atviras pokyčiams bei puikiai mokantis anglų kalbą.

JTBA siūlo darbą puse etato, lankstų darbo grafiką, galimybę tobulėti tarptautinėje aplinkoje. Su darbo užmokesčio galimybėmis gali susipažinti