KTU ,,WANTed“ karjeros dienos 2020 

KTU ,,WANTed“ karjeros dienos 2020 – tai didžiausias Baltijos šalyse studentų, moksleivių ir įmonių kontaktų bei karjeros planavimo renginys, organizuojamas Kauno technologijos universiteto.

Šešioliktus metus organizuojamas karjeros dienų renginys tūkstančiams studentų padėjo sėkmingai įžengti į darbo rinką, o įmonių atstovams – rasti gabiausius darbuotojus ir praktikantus savo organizacijai.

Šiais metais renginys keliasi į virtualią erdvę ir nustebins dalyvius interaktyviais sprendimais! Naujasis renginio formatas – 6 valandų nepertraukiama tiesioginė transliacija, kurios metu vyks įmonių prisistatymai, bus aptariami svarbiausi jų veiklos aspektai, įdomieji įmonių faktai.

Svarbi virtualių KTU „WANTed“ karjeros dienų dalis yra darbo ir praktikos pozicijų pasiūlymai, baigiamųjų darbų temų pristatymai. Šios dalies interaktyvumas šiemet įpareigos studentus būti budriais, renginio metu aktyviai sekti nuolat besipildančią darbo ir praktikos platformą „WANTed“ ir įmonėms siūlyti savo kandidatūras.

Posted in NAUJIENOS