Kvietimas plačiau sužinoti apie Europos solidarumo korpuso paraiškų teikimą ir ES finansavimą

2018 m. spalio 16 dieną bus teikiamos Europos solidarumo korpuso paraiškos trims projektų pogrupiams: savanoriškos veiklos, profesinės veiklos bei solidarumo projekto bendruomenėse.

Atsižvelgiant į tai, kad po „Erasmus+“ programa nebelieka tarptautinės savanorystės projekto, o visa savanoriška veikla ir akreditacijos pereina į Europos solidarumo korpuso programą, kurią taip pat administruos Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA), organizuojami webinarai susidomėjusiems. Jų metu bus pristatoma kaip vyks finansavimas iki 2020 metų, projektų teikimo ir įgyvendinimo procedūros bei kokios dar platesnės galimybės atsiveria organizacijoms, jaunimui bei bendruomenėms.

Tuo tikslu buvo sukūrti skirtingi Facebook renginiai, o kad būtų lengviau nepasimesti datose ir laikuose, galite iš anksto spausti „Dalyvauti“ Jūsų norimame renginyje. Nuorodos į pačias webinarų sesijas bus skelbiamos šiuose Facebook renginiuose bei „Veiklus jaunimas“ Facebook profilyje artėjant webinarų datoms, o negalints prisijungti, jų įrašus galės peržiūrėti vėliau.

Numatomos webinarų datos:

Daugiau informacijos apie  Europos solidarumo korpuso programą rasite čia.

Kontaktinis asmuo – Aistė Natkevičiūtė, Europos solidarumo korpuso projektų koordinatorė, el. paštas aiste@jtba.lt

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra