Lyderystės akademija JAV!

Jei esi 11-tokas, skubėk sudalyvauti konkurse į nemokamą vasaros stovyklą JAV – „Lyderystės akademiją 2019!“ Praleisk paskutinės moksleiviškos vasaros mėnesį tarp įdomių ir įkvepiančių žmonių, pasimokyk lyderystės ir verslumo pagrindų iš geriausių! 

Baltijos-Amerikos Laisvės fondo Lyderystės akademijos tikslas –suteikti unikalią progą Baltijos šalių 11 kl. gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių. Specialiai paruošti dėstytojai padės tau išmokti naudotis savo unikaliomis savybėmis ir patirtimis, mokantis verslumo ir lyderystės.

Buvimo Jungtinėse Valstijose metu Lyderystės Akademijos turėsi galimybę susipažinti su JAV kultūra ir istorija –aplankyti Bostoną, vienu seniausių JAV miestų, pasižyminčiu turtinga istorija ir kultūra, Harvardo universitetą, stebėti beisbolo rungtynes. Programos pabaigoje apsilankysi Niujorke, stebėsi minias žmonių Times Square ir aplankysi Vašingtoną, kuriame susipažinsi su JAV valstybės įkūrimo istorija.