Nauja „Europass“ platforma – jau čia!

Naudojantis ja Tau bus lengviau ir patogiau rūpintis savo karjera: nemokamai susikurti asmeninį profilį, parengti CV ir motyvacinį laišką, ieškoti kursų ar studijų pasiūlymų visoje Europoje. „Europass“ platforma pateiks darbo ar kursų pasiūlymus, atsižvelgdama į tavo įgūdžius bei pomėgius.

Kurdamas savo profilį galėsi surašyti savo išsilavinimą, pasiekimus, įgūdžius vienoje saugioje erdvėje. Profilyje taip pat bus galima talpinti savo diplomus, kursų baigimo pažymėjimus ir kitus dokumentus, susijusius su įgytu išsilavinimu ar kvalifikacija. Vartotojo profilis bus privatus, tačiau juo bus galima dalintis su personalo atrankos specialistais arba potencialiais darbdaviais.

Savo profilyje galėsi sukurti tiek gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų variantų, kiek tau reikia. Visus sukurtus dokumentus galėsi išsaugoti virtualioje bibliotekoje, kurią pasiekti galėsi bet kada vėl prisijungęs prie platformos. „Europass“ registruotiems vartotojams bus automatiškai generuojami darbo ar kursų pasiūlymai, atsižvelgiant į tavo įgūdžius bei pomėgius. Platformoje bus pateikiami ir skirtingų šalių…