Nuotolinės mentorystės programa „Studentas – moksleiviui, moksleivis – studentui“

Šiandien startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentas – moksleiviui, moksleivis – studentui“ (SMMS). Tai programa, skirta moksleiviams, kuri padeda atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos internetinėje svetainėje pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Karantino laikotarpiu jauti, kad tau trūksta bendravimo su kitais žmonėmis? Norėtum rasti mentorių, kuris tau padėtų geriau suprasti matematikos formules, chemines reakcijas, ar papasakotų apie savo studijas bei profesiją? Dalyvauti iniciatyvoje gali 1–12 klasių moksleiviai.

Pats norėtum tapti mentoriumi? Kiekvienas vyresnių klasių mokinys, studentas ar jau studijas baigęs asmuo gali tapti SMMS mentoriumi. Mentorių tikslas – padėti moksleiviams su dalykinėmis žiniomis, duoti patarimų, kaip efektyviai mokytis, naudoti tam tikras mokymosi platformas, planuoti savo laiką. Norint tapti šios iniciatyvos dalimi, tereikia užsiregistruoti, sulaukti organizatorių patvirtinimo ir pradėti veikti.

Posted in NAUJIENOS