Socialinio verslo stovykla „BiZzZ’18“

„BiZzZ“ – tai socialinių inovacijų renginys, suburiantis jaunus žmones, socialinius verslininkus, inovatorius. Šių metų „BiZzZ“ stovyklos tikslas yra inovacijų pagalba spręsti realias savivaldybių problemas. Stovyklos metu susipažinsi su sėkmės ir nesėkmės istorijomis, užmegsi naujas pažintis, subursi komandą ir išmoksi kūrybingai pažiūrėti į iškilusias problemas. Socialinės inovacijos Lietuvoje nebėra priešas – šiandien yra geriausias laikas kurti pokyčius!

Socialinio verslo stovykla „BiZzZ“ – tai įkvepiantys žmonės, pranešimai, diskusijos, pavyzdžiai, gamta, istorinė aplinka ir žinoma, tradicinis naktinis žygis, sukuriantis puikią terpę naujoms idėjoms ir pažintims kurtis bei skleistis. Stovykla vysk 2018 m. rugpjūčio 18–19 d. Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, Zarasų rajone. Dalyvius maitina vietos gyventojai, organizuojamas naktinis žygis ir mugė.

Stovykloje yra du nakvynės pasirinkimai: palapinių miestelyje (nemokamai) ir istoriniame basųjų karmelitų vienuolyne (nakčiai 5 Eur be patalynės / 8 Eur su patalyne). Nakvynei vienuolyne registruokis čia.

Į stovyklą registruokis čia.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, NVO „Avilys“.