Stovykla – “Pažink Profesiją”

Neišvengiamai artėjanti vasara žadina ne tik džiugias emocijas, bet ir verčia tėvus spręsti galvosūkį, kokiomis pramogomis ir veiklomis atostogų metu užimti savo vaikus. Išradingumo nestokojantys vasaros stovyklų organizatoriai siūlo galybę būdų, kaip vaikų laisvalaikį nuspalvinti turiningais užsiėmimais ir neblėstančiais įspūdžiais.stovyklos plakatas
Lietuvoje šiais metais ryškių vasaros atostogų gali tikėtis įvairiausių pomėgių turintys vaikai  – sukarintose, išgyvenimo, turistinėse, sportinėse, šokių, dainavimo, užsienio kalbų, tarptautinėse, kino, lyderystės ugdymo, kūrybinėse, sveikatingumo, grožio ir kitokiose stovyklose. Kyla klausimas, kaip išsirinkti?
Vilniaus Gedimino technikos universiteto karjeros specialistai rekomenduoja 15 – 18 metų jaunuoliams rinktis stovyklos pobūdį skatinantį susivokti profesijų įvairovėje, pažinti save, „pasimatuojant“ studentišką gyvenimą.


Vilniaus Gedimino technikos universitetas organizuojama stovykla „Pažink Profesiją“ skirta vyresnių klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, burianti jaunuolius universiteto studentų miestelyje – auditorijose, laboratorijose, studentų bendrabutyje. Stovyklos misija – padėti moksleiviams „susivokti, kas jis yra“, kokie pasirinkimai ir kokios galimybės jo laukia „profesijų pasaulyje“, išbandyti save įvairių formų laboratoriniuose užsiėmimuose, patirti atradimo ir tyrimo džiaugsmus, patenkinti smalsumą apie studentiško gyvenimo ypatumus, apie prisitaikymą universiteto aplinkoje, sutikti įvairių žmonių, išgirsti visą tiesą iš studentų lūpų. Stovykloje moksleiviai praktiškai susipažįsta su aplinkosauga, mechanika,  inžinerija, elektronika, informacinėmis sistemomis, bei kūrybinėmis industrijomis.
Mokiniams sudaromos sąlygos „paragauti studentiško gyvenimo“ – apgyvendinimas VGTU bendrabutyje, paskaitos, įvairių fakultetų paruoštos dieninės programos, bei neišdildomos pramogos vakarais. Programą dalyviams ruošė patyrusių akademikų, VGTU  studentų, bei  karjeros specialistų profesionalų komanda.

Susitikime!
Vieta:
Saulėtekio al. 11, Vilnius
Laikas:
2014 m. birželio 30 – liepos 5 d. (6 dienos)
Dalyvių amžius:
9 – 12 klasės (15-18 m.)
Stovyklos kaina:
390 Lt

REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ:
El.p.: stovykla@vgtu.lt
Tel.: (8-5) 274 4928
Tinklalapis: http://www.karjera.vgtu.lt
Facebook‘e: http://www.facebook.com/VgtuStovyklapp?ref=hl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *