Tarptautinių studijų paroda „Study The World“

Svarstai apie studijas užsienyje? Šimtus galimybių mokytis užsienyje pristato jau antrą kartą Lietuvoje organizuojama tarptautinių studijų paroda „Study The World“. Ateik ir sužinok apie aukštąsias mokyklas, trumpalaikes akademines programas moksleiviams, koledžus bei universitetus iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV, Kanados.

Forumo metu galėsi akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais ir sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems egzaminams, kaip pateikti paraišką, gauti stipendiją bei susikurti savo motyvacinį laišką. Be to, iš pirmų lūpų išgirsi jau studijuojančių užsienyje lietuvių patirtis ir atsakymus į rūpimus klausimus. Tarptautinių studijų parodos metu moksleiviams, studentams bei mokytojams, dėstytojams, karjeros specialistams bus organizuojamos dirbtuvės, kurių metu forumo dalyviai įgys praktinės.

Tarptautinių studijų paroda „Study The World“ vyks Klaipėdoje 2018 m. rugsėjo 20 d. 10:00–18:00 ir Vilniuje 2018 m. rugsėjo 21 d. 10:00–18:00. „Study The World“ studijų paroda yra nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija.

Posted in NAUJIENOS