Žalioji olimpiada moksleiviams

„Žalioji olimpiada“ jau ketvirtus metus kviečia aplinkos saugojimo iššūkiui, suburdama vieningam tikslui šalies mokyklų bendruomenes. Tai konkursas 8-11 klasių moksleiviams.

Pagrindinis „Žaliosios olimpiados“ konkurso siekis – atkreipti dėmesį į ekologines problemas, pakviečiant jaunus žmones tyrinėti ir atrasti, kas slypi po plačiai skambančiais raktažodžiais, tokiais kaip žiedinė ekonomika, darnus vystymasis, atsakingas vartojimas, racionalus resursų naudojimas, o taip pat praktiškai prisiliesti prie to, kas lemia aplinkai draugišką gyvenseną.

„Žalioji olimpiada“ – tai visų pirma praktinis bandymas mažinti žalingą poveikį aplinkai, nes užsiregistravusieji ieškos mokyklos išteklius taupančių sprendimų, juos turės išbandyti ir pamatuoti. Geriausių rezultatų pasiekusių mokyklų komandos susitiks antrame etape – žinių, kūrybiškumo ir komandiškumo varžybose. Ištikimiausi olimpiados draugai tęs gamtos saugojimo iniciatyvą taip pat ir vasaros atostogų metu – į atliekų mažinimo iššūkį įtrauks savo šeimas, artimuosius, kolegas. Juk kuo daugiau gyventojų nuspręs atsisakyti vienkartinių pla…